Iphone Akıllı Telefon İndirim

iphone indirimli telefon

Her birimizin elinde farklı marka akıllı telefonlar var. Elbette ihtiyacımıza göre farklılık gösterebiliyor. Kimimiz fotoğraf kalitesi sebebi ile kamera özellikleri konusuna önem gösterirken kimimiz farklı özelliklere odaklanıyoruz.
Telefon değişikliği yaparken genelde aynı markanın bir üst modelini tercih ediyoruz. Kullanım alışkanlıklarımız olduğundan farklı bir model akıllı telefon kullanmak istemiyoruz.
Yeni yılda Apple bir sürpriz yaptı ve fiyatların düşeceğine dair sinyaller verdi. Iphone akıllı telefon kullanıcıları tarafından merakla beklenen indirim yüz güldürdü. . Iphone akıllı telefon ülkemizde oldukça yoğun şekilde kullanılıyor. Ve indirim gerçekleştiğinde oldukça büyük bir kısım Iphone akıllı telefon üst modeline geçti. Üstelik. Iphone akıllı telefon almak isteyip ekonomisine uygun olmadığı için alamayan kullanıcıları da müşteri portföyüne katma şansı için stratejisi işe yaradı mı bilinmez, yılsonunda istatistikler net bir bilgi verecek gibi görünüyor.
Yurtdışı kaynaklı makalelerden edindiğimiz bilgiye istinaden teknik servis fiyatlarını da düşüren Iphone, İpad Apple Watch, AirPods ve Mac modellerinde indirime başladı. Şimdilik bir indirim ortalaması vermemiz gerekirse %10 bir indirim yaptığı görülüyor.
Iphone akıllı telefon için %10 iskonto oranı oldukça büyük bir fiyat avantajı anlamına geliyor.

iphone indirimli telefon

Iphone Katlanabilir Telefon Konsepti
Özelikle katlanabilir Iphone konseptinin yayınlanmasından sonra bu indirim mevcut eski teknoloji akıllı telefon stoklarının eritilmesi ve yeniçağ katlanabilir telefon ile ilgili büyük sürprizler olduğu anlamına da geliyor olabilir mi?
Endüstriyel tasarımcı Roy Gisling’in Iphone için yaptığı tasarım Nokia’nın bir döneme damgasını vuran communicator (iletişimci) anımsatıyor.
Hangi strateji ile yapılmış olursa olsun iskonto Türkiye pazarında büyük ilgi görüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*