iphone XR Modeli Nasıl

iphone xr

Biliyorsunuz ki Eylül ayın da Apple yeni Iphone modeli olan XR yi kullanıcılarına duyurdu. Bu telefonu diğer iphone cihazlarından ayıran yön ise, diğer modellere nazaran ekonomik açıdan daha uygun fiyata satışa çıkacak olmasıdır. Durum böyle olunca iphone seven ve bu cihazları fiyatları nedeniyle kullanamayan kişileri tarafından bu model büyük ilgi ile takip edilir duruma geldi.

Son derece uuk fiyata satılan diğer modeller insanları zorlarken bu tarz bir telefonun çıkması ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Akıllara gelen sorular, iphone xr dayanıklı mı? iphone xr fiyatı ne kadar? iphone xr özellikleri neler ? gibi insanlar hayli ilgiyle araştırma yapmaya başladılar.

iphone xr dayanıklı mı

Uygun telefon olduğu için bir takım sorunların yaşanıp yaşanamayacağı hakkında kullanıcılar meraka düşmüş olsa da, Apple ne kadar uyguna telefon satacak olursa olsun, ismini lekelememek için kesinlikle kötü cihaz üretmeyeceklerine inanıyoruz.

Peki iphone xr dayanıklı mı? Az önce vermiş olduğumuz evap sizi tatmin etmemiş olabilir çünkü bizler markanın kalitesine nazaran böyle bir cümle kurduk. Sizler bu konuda detaylı bilgi edinmek isterseniz yani iphone xr cihazı hakkın da bütün merakınızı gidermek isterseniz. Apple bloglarının başında gelen ve ülkemizde Apple ile ilgili tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz Applefoni.com adresinden bu konu hakkında da detaylı bilgi almanız mümkün.

Apple xr dayanıklı mı hakkın da applefoni.com adresinin paylaşmış olduğu içerik linki : https://www.applefoni.com/iphone-xr-ne-kadar-dayanikli/

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*