Koç Erkeği & Aslan Kadını Uyumu

burçlar

O aslında hep yönetmek ister, Aslan burcu kadını ipleri ele almak ister, çünkü iki burç grubuda ateş elementi burcundandır. Mıknatıs gibi birbirlerini çekerler ve aniden yıldırım nikahı bile gerçekleşebilir. Koç adamı kendi dominantlığını kanıtlayamaz üstünlüğünü gösteremezse , Aslan kadını erkeğin yapamadığını yapar ve ipleri eline geçirir, oysa Aslan kadınına masaya yumruğu vurup krallığını ispatlarsa eğer, bu evlilik birlikte yaşam mücadelesine ve dayanışmaya gider. Burçlar ilişkilerde etkendir.

Başak Burcu

Koç Erkeği & Başak Kadını Uyumu

Bu iki kutbun zıtlıkları nedeniyle anlaşması çok zor. Koç adamı bulutlarda özgürce uçabilirken, başak burcu kadını ise ayağını asla yerden kaldırmamak ister. Evlilikleri biraz sıkıntılı ve zor yürür, bunun nedeni başak kadınına herşeyi hemen beğendirmek hiç bir zaman mümkün olmamıştır. Hatta bazı isteklerinin dünyada olup olmadığıda şüphe konusu olmuştur.Aynı zamanda mükemmeliyetçidir her şeyde bir kusur arar. Koç erkeği ateşin etkisiyle aradığı kadını bulamaz, çünkü o soğuk ve bir ceylan gibi ürkektir; çok sabıra ihtiyaç vardır ve ateşli bir koç adamının bu sabrı göstermesi filden zıplamasını beklemek gibidir.(Fillerin zıplayamadığını hepimiz biliyoruzdur heralde)

Koç BurcuKoç Erkeği & Akrep Kadını Uyumu

Mars yalnız Koç adamına hükmetmez, Akrep burcunu da yönetir. Bu da Koç burcu erkeği ve Akrep kadını birlikteliğine can suyu verir. Akrep çok sabırlı,sakin, relax ve kudretlidir. Aşkta Koç erkeğine aynı hatta daha fazla tutku ile cevap verir. Ancak Koçun diğer kadınlara göz ucuyla dahi baktığını gördüğü anda kıskançlıktan ölür. Siz siz olun bunu yapmayın bu kıskançlığın gazabından ne siz ne baktığınız kişi kurtulabilir. Yanmayın ve yakmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*