Paykasa Avantajları Nelerdir ?

Paykasa

Aslında paykasa için en önemli avantaj güvenliktir. Günümüzde online dolandırıcılığın artığı şartlarda kart güvenliğinizi sağlamak adına çıkan en yeni yöntemlerden biride paykasa hizmetidir. Nakit ödeme şekillerinden biri olan hizmeti kullanmak için dilediğiniz tutarda paykasa kart edinebilirsiniz. .
Oyun siteleri, sosyal medya toplulukları, müzik, film veya eğlence sitelerinde online güvenli ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Ne banka kartınızı nede kredi kartınızı riske atmanıza gerek yok. Kullanımı oldukça basittir. İhtiyacınız olan rakamı satın aldıktan sonra size gönderilen tek kullanımlık ve 16 haneden oluşan paykasa numaraları ile alışveriş yapabilirsiniz.
Aslında ülkemizde yavaş yavaş gelişen paykasa hizmeti yavaş yavaş daha avantajlı hale gelmeye başlıyor. Tek kullanımlık kod ile harcamalarınızın kontrollü olmasına yardımcı olur. Online ödemenizi kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak güvenli şekilde yaparsınız. Ayrıca ilerleyen günlerde üyeliğinize özel ödüller kazanabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Satın alabilirim?

Çağımızda bilgisayar kullanmayan ya da online alışveriş yapmayan kişi bulmak oldukça zordur. Dolayısı ile paykasa satın almak herkes oldukça basit bir işlemdir. Ne kadar paykasa karta ihtiyacınız var. Öncelikle bunu belirleyin. Sonrasında isterseniz üye olarak isterseniz üye olmadan paykasa kartınıza sahip olun. Satın al butonuna bastığınız an itibarı ile sistem sizi yönlendirecektir. En son size 16 haneli bir kod verecektir. Bu kod tek kullanımlık olup, alışveriş tutkunlarının haddinden fazla para harcamasını da engelleyen bir sistemdir.
Paykasa kullanmalısınız, çünkü tek kullanımlık şifre ile risksiz güvenli alışveriş seçeneğini size sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*