Rottweiler Çiftliği Nedir?

rottweiler Çiftliği

Köpek severlerin bile haberdar olmadığı Rottweiler Çiftliği Nedir?
Rottweiler Çiftliği
Rottweiler köpek cinsi atletik vücut yapısı sayesinde büyük bir baş ve ırkın gücü ön plana çıkaracaktır. Rottweiler Çiftliğinde bakımı yapılan Rottweilerlerin üremeleri için de gereken çalışmalar son sürat yapılmaya devam etmektedir. Geçmiş yıllarda duyarsızca, bilgisizce satılan Rottweilerin satımı, Rottweiler Çiftliği sayesinde son bulmuştur.


Köpeklere verilen makas traşı eğitimi, koruma eğitimi, yavru köpek eğitimi, itaat eğitimi sayesinde Rottweilerlerin başka insanlara saldırmaları ve zarar vermeleri de bu şekilde engellenmektedir.  Türkiye’nin öncü ve lider kuruluşu olma yolunda yapılan çalışmalarıyla, köpeklere oldukça güven sağlanmaktadır. Her Rottweiler Çiftliği eğitim ve sertifikasyon standartlarını benimseyerek, görevlerini tam manasıyla yerine getirmeye çalışmıştır. Profesyonel ve alanında uzman nitelikli ekip arkadaşları nedeniyle, yeni tekniklere ve fikirlere açık olarak çalışmalarını sürdürmektedirler. Her zaman daha iyiye ulaşmayı hedefledikleri için, sürekli gelişim ve değişim göstermektedir. Türkiye genelinde yaygınlaşan Rottweiler Çiftlikleri diğer köpeklerinde bakımını üstlenerek onların da soylarının tükenmesini engellemektedir. Asıl merkezi İstanbul’da olan çiftliğin her daim amacı zamanla hayvan kültürünü oluşturmayı hedefleyerek, hayvan severlerin her daim ilgisini çekmiştir.


Rottweiler Çiftlikleri sayesinde tüm köpeklerin kontrolü ve bakımı üstlenilmektedir. Bakımı üstlenilen köpeklerin üremesi de düzenli olarak sağlanarak istenilen ailelere koruyucu ailelik verilmektedir. Sizde şehrinizde bulunan çiftliğe giderek bir köpeğin koruyucu ailesi olabilirsiniz.

Türkiyenin en kapsamlı ve en iyi Rottweiler çiftliği web sitesi : https://www.rottweilerturkiye.com/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*